Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0