Movies
Ratings
30
HancockRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 1.0
PunchRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0