Movies
Ratings
79
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0