Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0