Movies
Ratings
100
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0