Movies
Ratings
171
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0