Titles you rated
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 5.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 5.0
Black StoneRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0