Movies
Ratings
34
MoanaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5