Movies
Ratings
429
DreamgirlsRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
The Hating GameRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 1.0
HeatRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5