Movies
Ratings
80
The MistRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
GORated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0