Movies
Ratings
303
VeteranRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 0.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Train ManRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 0.5
BandageRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 4.5