Movies
Ratings
395
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
Willy's WonderlandRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
TheaterRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Snakes and EarringsRated ★ 3.0
Gone WednesdayRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
WhistleblowerRated ★ 4.0