Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 0.5
Man of MenRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
StokerRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.0