Movies
Ratings
1882
The MenuRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
House of GucciRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Remember YouRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- Love ResetRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0