Movies
Ratings
406
Long ShotRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0