Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0