Titles you rated
The President's Last BangRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 1.0
BreathlessRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0