Movies
Ratings
92
New WorldRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
Last ChristmasRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.5
SpyRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0