Movies
Ratings
209
Soul MateRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The War with GrandpaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
CloserRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Family SwitchRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5