Titles you rated
The Flowers of WarRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Remember YouRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.0
Testament of YouthRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5