Titles you rated
AcceptedRated ★ 4.0
The Big WeddingRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5