Titles you rated
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
Beasts of the Southern WildRated ★ 4.0
Dragon Age: Dawn of the SeekerRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.5
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5