Movies
Ratings
827
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0