Titles you rated
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0