Movies
Ratings
58
Captain America: Civil WarRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0