Movies
Ratings
555
Train to BusanRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 0.5