Movies
Ratings
70
Police Story 2Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5