Movies
Ratings
164
Lust, CautionRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5