Movies
Ratings
31
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0