Movies
Ratings
180
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0