Movies
Ratings
85
A Summer's TaleRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5