Titles you rated
The Last King of ScotlandRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0