Movies
Ratings
522
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
BackdraftRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Warring StatesRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0