Movies
Ratings
120
DivergentRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5