Titles you rated
One DayRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Here and ThereRated ★ 3.0
Santa BarbaraRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0