Movies
Ratings
560
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.0
Ashes of TimeRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
FlashdanceRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Personal EffectsRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 4.0
JakartaRated ★ 4.0