Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5