Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 2.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0