Movies
Ratings
552
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5- The Apology KingRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 4.0
GORated ★ 5.0
DeparturesRated ★ 4.5