Movies
Ratings
530
ConclaveRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5