Titles you rated
High TensionRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0