Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 1.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
DemonicRated ★ 4.0
One Piece: The MovieRated ★ 4.0
Drive AngryRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 0.5
SaharaRated ★ 2.5
DarknessRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 1.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 0.5
BedazzledRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 2.0