Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0