Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0