Movies
Ratings
346
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5