Movies
Ratings
46
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
My faultRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0