Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 1.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 1.0
ColombianaRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.0