Movies
Ratings
166
The BoyRated ★ 3.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
The Devil's BackboneRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 4.0
- Love Is ProteinRated ★ 4.5
- Oink OinkRated ★ 3.5
- Video NoireRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5