Movies
Ratings
29
AvatarRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0