Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.5
Riding Alone for Thousands of MilesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0